Velosipēdu veikals

Oct 30, 2014

velosipēdu veikals bikko.lvVeidi, kā savā īpašumā iegūt jaunu velosipēdu, ir vairāki. Viss, kas vajadzīgs – izvēlēties sev atbilstošāko veidu, kā un kur to pirkt. Piemēram, ja esat pieredzējis velobraucējas, tad iesakām iegādāties divriteni specializētā interneta veikalā, bet, ja ar velosipēdu pārvietojaties sava prieka pēc, jo tā ir ērtā un lētāk, tad parastā velo veikalā iegādāts velosipēds, būs tieši laikā. Bikko.lv ir velosipēdu veikals, kas piedāvā iegādāties ne tikai dažādus divriteņus bet arī to detaļas un aksesuārus. Bikko.lv ir interneta velosipēdu veikals, kas pat par spīti tam, a atrodas virtuālajā vidē, nodrošinās vislabāko servisu un apkalpošanu saviem klientiem, lai kurā pasaules malā viņi atrastos.

Piegāde.

Šis velosipēdu veikals preču piegādei izmanto Latvijas Pasta piedāvāto kurjerdienestu, kas ir ātrs, ērts un drošs veids kā saņemt sūtījumus. Velosipēds nav tas lētākais pirkums un jaunu riteni neviens nepērk katru mēnesi, tādēļ, ir svarīgi, lai pirkums līdz klientam nonāktu nebojāts un vislabākajā kārtībā. Šis velosipēdu veikals nestrādā pēc principa – jo dārgāka prece, jo labāka apkalpošana, viena pavisam vienkārša iemesla dēļ: velosipēdi ir ļoti personisks pirkums un to parasti pērk pēc savām vēlmēm, vajadzībām un arī cenas. Velosipēdu veikals Bikko, pirms nosūtīšanas, preci piedāvā iesaiņot divu veidu iepakojumos, lai tas savu jauno īpašnieku sasniegtu nebojāts un darba kārtībā:

  • Standarta iepakojums – ražotāja oriģinālais standarta velosipēda iepakojums. Ja pasūtīto preču suma ir zem 300 eiro, tad piegādes izmaksas ir 8 eiro savukārt preces, kas ir dārgākas par 300 eiro, tiek nosūtītas un piegādātas bez maksas;
  • XL iepakojums – šis iepakojums ir speciāli izveidots un piemērots velosipēda lielumam. Šāda veida iepakojums  maksās papildus 25 eiro.

Apmaksas veidi.

Bikko katra klienta ērtībai, piedāvā dažādus veidus, kā norēķināties par pirkumu:

-          Bankas pārskaitījums – to ir iespējams veikt jebkurā internetbankā vai bankas filiālē;

-          Samaksā skaidrā naudā piegādes laikā –tiek piedāvāt iespēja norēķināties skaidrā naudā piegādes brīdī, ja nav vēlmes maksāt pirms pirkuma saņemšanas;

-          Pēcapmaksa, jeb līzings – piedāvātās preces var iegādāties arī izmantojot līzinga iespējas.

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.