Vīriešu smaržas.

Mar 16, 2014

parfumexpress.lv vīriešu smaržasArī kungi, tā pat kā dāmas labprāt izmanto smaržas un odekolonus, lai papildinātu savu ikdienas tēlu. Labi smaržojošs vīrietis noteikti atstās labāku iespaidu nekā labi ģērbts vīrietis, bet bez smaržas. Vīrietis un labas smaržas ir ārkārtīgi labs salikums ne tikai veiksmīgai ikdienai, bet arī veiksmīgai karjerai, jo smaržas kalpo arī kā vizītkarte. Parfimēri jau sen ir atklājuši augu īpašības un kā no tiem  iegūt  visu vajadzīgo, lai izveidotu smaržas un liktu pārējiem pievērst pozitīvu uzmanību. Turklāt labas smaržas liecina arī to, ka cilvēks rūpējas par sevi un vēlas atstāt labu iespaidu par sevi.

Kādas smaržas izvēlas vīrieši?

Reklāmai ir liels spēks un, lai arī vīriešiem vēlme līdzināties kādai visiem zināmai personai, ja tā reklamē kādu parfimērijas produktu. Lielākie parfimērijas ražotāji pasaulē ļoti bieži kā reklāmas seju izmanto kādu populāru sportistu, mūziķi vai aktieri, lai tādā veidā palielinātu savu klientu loku, jo kurš gan nevēlas līdzināties Deividam Bekhemam vai Antonio Banderasam. Populārākie vīriešu smaržu ražotāji  ir Hugo Boss un Calvin Klein, kas darbojas ne tikai parfimērijas, bet arī apģērbu ražošanas jomā. Vīrieši izvēlas smaržas, kas pauž pašpārliecinātību, spēku un, protams, neatstāj vienaldzīgas daiļā dzimuma pārstāves, jo vīriešiem, tā pat kā sievietēm, tomēr ir svarīgi, lai tiktu pievērsta pozitīva uzmanība.

Kas ražo vīriešu smaržas?

Kā jau minējām, populārākie brendi ir Hugo Boss un Calvin Klein, taču vīrieši ļoti bieži izmanto arī citus ražotājus, turklāt populāri ir arī sporta preču ražotāju veidotās parfimērijas preces, piemēram, Puma, Adidas, Nike un tamlīdzīgi. Vīriešu smaržas vairāk tiek ražotas kā tualetes ūdeņi vai noturīgās smaržas. Parfīms, kas ir ārkārtīgi koncentrēts aromāts un turas ļoti ilgi, vairākumā gadījumu tiek ražots priekš sievietēm un lietojams dažādos svinīgos vakara pasākumos, jo savādāk tas būtu pārāk nomācošs un uzkrītošs. Īsts vīrietis nevēlas būs uzkrītošs un skaļš, taču, ja viņš tiks pamanīts dēļ savām smaržām un koptēla, tas tikai cels viņa pašapziņu.

parfumexpress.lv vīriešu smaržas, sieviešu smaržas, smaržas internetā

 

by | Categories: Skaistumam |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.