Zemāki izdevumi un augstāks tīrības standarts ar paklāju īri

Dec 19, 2013

berendsen paklājiJa ik dienu ir nokrišņi vai ir uzsnidzis sniegs, ir patiešām nozīmīgi panākt, ka telpas vienmēr būtu tīras un sausas. Maināmais paklāju serviss, kuru piedāvā AS Berendsen ir neaizstājama iespēja, kā tīrību panākt. Ar Berendsen palīdzību jūs parūpēsities, lai grīdas ilgāk tiek uzturētas tīras un sausas. Maināmo paklāju serviss arī nodrošinās iespēju kompānijai lieki neizšķērst resursus, kas nepieciešami saimniecisko izmaksu apmaksai.

Maināmo paklāju serviss var būt neaizstājama izdevība katram birojam ne vien saglabāt grīdas ilgāku brīdi sausas un tīras, bet arī ietaupīt līdzekļus, kas nepieciešami telpu uzturēšanai, jo:

  • telpas ir jātīra retāk;
  • grīdu segums kalpos ilgāk;
  • palielināsies drošība.

Tas var būt iespējams, jo paklāju serviss palīdz nepieļaut telpu pegružošanu ar mitrumu un gružiem, nevis cīnās ar sekām.

Paklājus serviss iekļauj dažādas darbības, piemēram, maināmo paklāju noma, paklāju tīrīšana, aizvešana, kā arī mainīšana. Jāpiebilst, ka paklāju serviss nozīmē arī, ka maināmie paklāji būs speciāli apkopti, lai paklāji labāk pildītu savas funkcijas. Profesionāļi, kas darbojas AS Berendsen, veltīs nepieciešamās pūles, lai jūsu uzņēmumā esošie maināmie paklāji visu laiku ir lieliskā kondīcijā, kā arī efektīvi veic savas funkcijas.

Grīdassegas nevajag pirkt, ja jums ir pieejama maināmo paklāju noma – šī ir tiešām nozīmīga grīdassegu īres pozitīvā īpašiba. Ja īre nebūtu iespējama jums vajadzētu saskarties ar daudz augstākām grīdassegu izmantošanas cenām. Paklāju noma piedāvā arī citas priekšrocības, piemēram, grīdas nav vajadzīgs tīrīt pēc ikviena apmeklētāja un grīdas ir labāk aizsargātas. Telpas nepaliks slapjas arī, ja līs un mazināsies risks paslīdēt.

AS Berendsen nodrošinās, lai ir iznomājami pilnīgi visu piemēroto tipu paklāji, proti, kokvilnas paklāji, gumijas grīdassegas un pārējie. Ievērojot, ka kokvilnas paklāji spēj iesūkt pat 5 reizes vairāk slapjuma par pašu svaru, grīdassegas lieliski var noderēt lietainās dienās. Sintētiskās šķiedras paklāji īpaši pārliecinoši savāc netīrumus no apaviem, bet lielo netīrumu notīrīšanai no apaviem piemēroti gumijas paklāji jeb skreiperi.

 

by | Categories: Pakalpojumi |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.