Ziņas par Zolitūdes tradēģiju un citām aktualitātēm!

Jan 8, 2014

zolitūdes traģēdija focus.lvJau sen rakstu lasīšanu avīzēs cilvēki nomaina ar interneta ziņu vietnēm, kuros jaunumus internetā pasniedz neatkarīgai vērtēšanai. Online iespējams uzzināt visus jaunākos notikumus, turklāt reālā laikā, jo online viss izplatās momentā – pirmām kārtām tieši informācija. Visu jaunāko par Latvijas un pasaules jaunumiem nu var izlasīt pilnīgi jaunā ziņu portālā Focus.lv.

Focus.lv ir ziņu portāls, kurā iespējams iepazīt ziņas par visām nozīmīgām tēmām. Focus.lv ir pilnīgi neatkarīgs un autonoms ziņu portāls.  Atšķirībā no esošajiem valsts mediju portāliem, Focus.lv savai auditorijai piedāvā tikai vispusīgu informāciju, koncentrējot uzmanību galvenokārt uz nozīmīgākajiem un konkrētajā brīdī aktuālākajiem notikumiem.  Arī savu nosaukumu portāls ir aizguvis no vārda “fokuss”, jo akcentē uzmanību uz nozīmīgākajiem notikumiem.  Ja ikdienā mīlat lasīt ziņas online, ziņu portālā Focus.lv varat atrast daudz aktuālu ziņu par tās dienas aktuālajiem notikumiem.

Līdz brīdim, kad Latvijā notiks eiro ieviešana palicis vien neilgs laiks. Jau tagad komercbankas mudina iedzīvotājus mainīt skaidro valūtu latos pret eiro, lai tādējādi gada beigās neparādītos problēmas un nebūtu vajadzības gaidīt rindās bankās tikai, lai nomainītu valūtu. Cita iespēja – ziedot monētas akcijām, tikmēr banknotes ieskaitīt bankas kontā, kur valūta latos ar 2014.gadu uzreiz tiks pārvērsta eiro valūtā. Daudz noderīgas informācijas par to kā tiks veikta eiro ieviešana var izlasīt portālā Focus.lv tieši šai informācijai atvēlētā ziņu sadaļā ” EURO ieviešana”

Laiks, kad iebruka Maxima jumts un dzīvību zaudēja 54 personas, ir ne vien šausmīgākā traģēdija, ko piedzīvojusi Zolitūde, bet gan visa Latvija kopš neatkarības atgūšanas.  Lai par šo negadījumu tiktu sauktas pie atbildības visas iesaistītās personas, 21.novembrī notikusī traģēdija netiek apklususi, ko apliecina ne tikai vadošo Latvijas iestāžu darbība, bet arī Latvijas iedzīvotāju attieksmes maiņa pret “Maxima” veikaliem. Lasi par jaunākajām ziņās saaistībā ar Zolitūdes traģēdijas izmeklēšanu ziņu portālā Focus.lv

 

by | Categories: Ziņas |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.