Žogs mājai – Tvora.lv

Jan 5, 2014

tvora.lv setas un zogiJa esi nolēmis ierobežot savu māju un tai piegulošo zonu, norobežo to ar labas kvalitātes žogu. Pēc pielāgota pasūtījuma žogu uzstādīšanas firma tev izgatavos gan akmens, gan klasiskus koka žogus vēlamajā lielumā un apmērā.

Vienkāršs risinājums teritorijas norobežošanai ir klasiska koka sēta. Salīdzinājumā ar akmens žogiem, koksnes materiāla sētas ir askētiskas, vieglas-, un labi iederas pie jebkura stila mājas. Koka žogi iespējami gan ar vertikāliem, gan horizontāliem vairogiem, atkarībā no individuālajām vēlmēm. Koka žogu konstruēšanai tiek izmantoti ziemeļu priedes koksnes dēļi, kurus bagātīgi apstrādā ar īpašu krāsu. Pārklājums pasargā žogu no atmosfēras iedarbības, kaitēkļiem un pelējuma un aizsargā pret mitruma absorbēšanos.

Ja gribi savdabīgu un masīvu žogu, tad efektīvākais izpildījums būs skandināvu stilā – Gabioni akmens žogs. To konstruēšanā tiek izmantotas metāla konstrukcijas, ko aizpilda ar akmeņiem ar akmeņiem. Šādi žogu risinājumi pieejami visos iespējamos izmēros un var izmantot nesošo sienu būvniecībā, kā arī kā dekoratīvu elementu piemājas dārzā.

Aluzinic žogi

Izvēloties moduļu žogus, dabūsiet ilgtermiņa privilēģijas. Tāda veida konstrukcijām ir estētisks izskats, tās ir izturīgas un ar lielu kalpošanas laiku. Moduļu žogus izgatavo no plātņu dēļiem Aluzinic, kuri tiek apstrādāti ar speciālu pārklāju. Pārklājums moduļu sētas plātnes pasargā no materiāla korozijas, tā garantējot ilga laika perioda estētisku vizuālo izskatu. Bloksistēmas žogu būvniecībā tiek izmantoti granīta piedevas, dabiskā griezuma celtniecības – TO un SU – bloku sistēmas..

  • TO būvniecības bloki izgatavoti ar vibropresēšanas metodi, kas rada dabīgu akmens šķēluma izskatu. Tos var izmantot fasādes apdarēm, kā žoga blokus, starpsienu un citu ēku būvniecībā. Vislielākā priekšrocība – nav nepieciešami papildus ieguldījumi apdarei.
  • Žogi no SU blokiem ļaus īstenot brangu mājas un to ierobežojošās zonas vidi. Jaunākās Cytryn, Vera krāsas risinājumi dod daudzu krāsu iespēju izvēli un pēc iespējas dabīgāku akmens tonējumu.

 

 

by | Categories: Uncategorized |

Share with others

No Responses so far | Have Your Say!

Comments are closed.